Naprawa turbosprężarek (turbin) – Kraków (małopolskie)

Regeneracja turbosprężarek w Krakowie

Kraków jest zapewne jednym z najbardziej znanych polskich miast. Położony jest w województwie małopolskim. Jest drugim miastem w Polsce pod względem powierzchni i ilości mieszkańców. Do 1795 roku Kraków był stolicą naszego kraju. Pełni funkcję bardzo ważnego ośrodka administracyjnego, kulturalnego, naukowego, gospodarczego i turystycznego. Kraków – ze względu przede wszystkim na swoje położenie geograficzne – narażony jest nieustannie na zanieczyszczone powietrze. Głównym źródłem tego zanieczyszczenia są: piece na paliwa stałe, dopływ zanieczyszczeń spoza miasta, a także samochody i lokalne przedsiębiorstwa. Aby nie przyczyniać się do wzrostu zanieczyszczenia powietrza, zachęcamy wszystkich mieszkańców Krakowa, aby dbali o swoje auta. Szczególną uwagę należy przykładać do samochodów wyposażonych w turbosprężarki. Psujące się turbiny wyrządzają środowisku wiele złego. Jeśli zatem posiadasz turbosprężarkę, która wymaga regeneracji – skontaktuj się z naszą pracownią! W przypadku, gdy nie możesz dostarczyć turbiny osobiście do naszego warsztatu, proponujemy Ci, abyś wysłał ją pocztą lub kurierem. Na zregenerowane przez nas turbosprężarki udzielamy 12-miesięcznej gwarancji. W swojej pracowni mamy wyważarki Schenck, stoły probiercze Boscha i inne specjalistyczne sprzęty, które sprawiają, że regeneracja przeprowadzona przez nas jest zawsze skuteczna. Zaufało nam już wiele osób. Regeneracją zajmujemy się od wielu lat. Na swoim koncie mamy tysiące naprawionych turbosprężarek.
Zapraszamy wszystkich mieszkańców Krakowa z dzielnic: Stare Miasto, Grzegórzki, Prądnik Czerwony, Prądnik Biały, Krowodrza, Bronowice, Zwierzyniec, Dębniki, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Swoszowice, Podgórze Duchackie, Bieżanów-Prokocim, Podgórze, Czyżyny, Mistrzejowice, Bieńczyce, Wzgórza Krzesławickie, Nowa Huta do skorzystania z naszych usług.

Autoryzowany Warsztat Melett 2015

Zamówienia przyjmujemy telefonicznie w godzinach 08:00 - 17:00

 

TURBO SERWIS

Przykładowy adres:

Kraków
województwo małopolskie

Numer telefonu: 609-707-060

naprawa turbiny


Ostatnie artykuły:
Obsługujemy całą Polskę:

Tagi:


  • »Kraków, regeneracja turbosprężarek Kraków, regeneracja turbin Kraków, naprawa turbosprężarek Kraków, turbosprężarka Kraków, regeneracja turbosprężarki Kraków, turbosprężarki Kraków, regeneracja turbiny Kraków, naprawa turbin Kraków, turbosprezarki Kraków, regeneracja turbosprezarek, naprawa turbiny, turbosprężarka regeneracja, turbiny, koszt regeneracji turbiny

Naprawa Turbosprężarek

ul. KEN 20

37-450 Stalowa Wola, woj. podkarpackie

tel. 609 707-060

pawlik.sw@bosch-service.pl

100% Zaufania